• Бланки-дозволу

  Талони на бензин (бланки-дозволи) SC Formula - засіб безготівкової оплати палива різного номіналу з багаторівневою системою захисту.

  Фіксована ціна на паливо

  Бланки-дозволи - це фіксована ціна на паливо. Витрати на заправку транспорту не будуть підвищуватися разом із ціною на АЗК, що, в свою чергу, виключить виникнення непередбачених витрат.

  зручні номінали талонів

  Нашою компанією розроблені талони на бензин номіналом 10, 20 і 40 літрів. Завдяки багаторічному досвіду і аналізу потреб наших клієнтів, ми прийшли саме до такого асортименту. Це оптимальна кількість, яку може витрачати Ваш транспорт.

   

  Широка мережа обслуговування талонів «SC Formula»

  Враховуючи географію діяльності наших клієнтів, ми розробили бланки-дозволи трьох видів:

  • загальноукраїнські - це талони, які приймаються до обслуговування більш ніж на 350 АЗС найбільших брендових мереж України. З докладним списком АЗС, що приймають талони SC formula, можна ознайомитися тут;
  • регіональні - талони, які можна отоварити виключно в конкретному регіоні (області). У зв'язку з тим, що вартість палива в різних регіонах України відрізняється, регіональні талони на паливо можуть відрізнятися за ціною в різних областях;
  • міжрегіональні - це талони, які приймаються лише в певних мережах АЗС по всій території України. Ціна на такі талони є дуже привабливою для клієнта, так як вона, як правило, нижче середньої ціни на ПММ, встановленої в найбільших мережах АЗС. Перелік АЗС, що беруть до обслуговування міжрегіональні талони, можна скачати тут.
 • Замовте бланки-дозволу
  далі
  Побудувати зручний
  маршрут

  Мережа АЗК

  Нашими партнерами є понад 3500 автозаправних комплексів.

  далі
  Перелік АЗК по бланкам-дозволу

  Україна.xls
  Міжрегіональні, регіональні.xls