• GPS контроль транспорту

  Інноваційне рішення в сфері GPS-моніторингу транспорту. Це можливість контролю в реальному часі над переміщенням транспортного засобу, витратою палива, роботою додаткових пристроїв і контрольованих параметрів.   контроль переміщення

  Система «TOTAL CONTROL» - це бортове телеметричне обладнання, що визначає за сигналами супутників системи GPS точне місцезнаходження об'єкта, швидкість пересування, оберти двигуна і його час роботи, місце і тривалість стоянки, пройдену відстань і кількість палива у баку. Також система дозволяє відтворити події, пов'язані з об'єктом спостереження, за вибраний період часу.

   

  Контроль витрати пального

  Система дозволяє отримувати повну інформацію про стан палива в баку автомобіля, проводити розрахунок заправленого/використаного (злитого) палива і обчислювати витрату ПММ, як розрахункову (норма витрати на кілометраж), так і реальну (дані бака на кілометраж).

  При спільному використанні системи «TOTAL CONTROL» і смарт-карт «SC Formula» є можливість отримання автоматичного консолідованого звіту. Звіт дозволяє співпоставити дані про заправку транспортного засобу на АЗС з даними паливного датчика, тобто виключити всі можливості зловживань з паливом

   

  Міжнародний GPS-моніторинг

  Система дозволяє здійснювати контроль над транспортними засобами, як на території України, так і за її межами. Зона покриття включає 122 держави розташовані в Європі, Азії, Африці, Австралії та Америці. Завдяки безпосередній домовленості з міжнародним оператором зв'язку, погоджені мінімальні тарифи з міжнародного роумінгу. 

  Охоронна функція

  Наше обладнання також може бути використано в якості охоронної системи. Крім стандартних функцій сигналізації, доступні опції блокування двигуна, реагування на закриття/відкриття дверей або багажного відсіку і повідомлення оператора про спробу несанкціонованого доступу до автомобіля.

  Ефект від впровадження системи

  Зниження експлуатаційних витрат на утримання транспортних засобів за рахунок повного контролю маршруту пересування, витрати палива, отримання точних даних про пробіг, а також можливості відображення реальної картини використання службового транспорту.

  Підвищення продуктивності праці і поліпшення дисципліни персоналу за рахунок ефективного контролю над виконанням завдань, маршрутів і графіків.


  Підвищення безпеки перевезень завдяки можливості авторизації довіреної особи, контролю над переміщенням транспортного засобу, швидкістю руху, відхиленням від заданого маршруту або перетином певної зони переміщення.

  Підвищення оперативності управління та ефективності планування за рахунок отримання достовірної і оперативної інформації про місцезнаходження транспортного засобу та вантажу.

  ГАРЯЧА ЛІНІЯ

  Для всіх клієнтів системи «TOTAL CONTROL» наша компанія надає цілодобову підтримку за телефоном гарячої лінії 0-800-508-088 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифами оператора мобільного зв'язку).

  Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сайті https://www.totalcontrol.ua

 • Замовте GPS моніторинг
  далі
  Система керування транспортом

  Вхід до системи керування

  Перейти
  Побудувати зручний
  маршрут