• Автоматичний паливний склад

  Автоматичний паливний склад - це інноваційне рішення, що дозволяє встановити його в будь-якому зручному для клієнта місці з максимальною безпекою її використання.

  На сьогоднішній день це єдине комплексне рішення для приватних чи державних автопарків, а також для автогосподарств великих промислових або сільськогосподарських підприємств. Автоматичний паливний склад виготовлен ​​в заводських умовах згідно ТУ та технічної документації, погодженої та затвердженої згідно законодавства України. Являє собою єдиний заводський виріб, повністю готовий до експлуатації. Всі комплектуючі змонтовані в стандартному 40 футовому морському контейнері. Експлуатація паливного складу призводить до економії коштів на паливо від 10% до 30%!

   

  ВІДСУТНІСТЬ ПРОБІГУ ТРАНСПОРТУ ДО АЗС

  При установці Автоматичного паливного складу на території автопарку підприємства або в безпосередній близькості від нього, повністю виключається витрата палива на проїзд транспорту до найближчої АЗС. Це призводить до економії коштів, витрати на ПММ.

   

  ВИКЛЮЧЕННЯ НЕСАНКЦІАНОВАННИХ заправок

  Використання Автоматичного паливного складу на підприємстві надає клієнту унікальну можливість - повністю контролювати фактичне потрапляння палива в бак автомобіля. Відповідно, повністю виключаються будь несанкціановані заправки транспорту та зловживання з боку персоналу. Самою передовою в цій області є система ідентифікації автотранспорту за допомогою RFID-мітки, яка встановлена ​​безпосередньо на бак автомобіля і RFID-рідера, встановленого на заправному пістолеті. При даній конфігурації ви отримуєте 100% гарантію заправки потрібного транспортного засобу відповідним паливом, у межах дозволених лімітів, в дозволений час і на дозволеному об'єкті, виключаючи при цьому можливість несанкціанованої заправки стороннього автотранспорту.

   

  ПОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВитратаМИ палива

  Автоматичний паливний склад працює в повністю автоматичному режимі і оснащена системою ідентифікації транспорту. Дане програмне забезпечення дозволяє не тільки відпускати паливо, але і обмежувати кожен автомобіль певним видом ПММ, а також кількістю можливого споживання палива на добу, тиждень або місяць. Також можливо обмежити можливість отримання ПММ в певні дні тижня або години, що дозволяє контролювати витрату ПММ для кожного автомобіля і, таким чином, оптимізувати витрати підприємства. При цьому програмне забезпечення дозволяє проводити всі операції по лімітуванню транспорту відповідальній особі клієнта самостійно, без участі фахівців компанії SC Formula.

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І БЕЗПЕКА

  Автоматичний паливний склад виготовлена ​​в заводських умовах згідно ТУ та технічної документації, погодженої та затвердженої згідно законодавства України. Являє собою єдиний заводський виріб повністю готовий до експлуатації. Всі комплектуючі змонтовані в стандартному 40 футовому морському контейнері. Автоматичний паливний склад має сертифікати і дозволено до використання на території України.

   Обладнання Автоматичного паливного складу:

  • Двостінний сталевий резервуар підвищеної надійності з постійним моніторингом тиску міжстінного простору і ємністю 20 м3.
  • Електронна паливороздаточна колонка з класом точності видачі 0,25% і продуктивністю 80 л / м.
  • Дворівневий газоаналізатор з постійним моніторингом вибухонебезпечних концентрацій газів.
  • Світлозвукова сигналізація аварійних режимів з автоматичним відключенням обладнання.
  • Автоматична примусова вентиляція.
  • Автоматична система пожежогасіння.
  • Електронний рівнемір з можливістю вимірювання густини, температури, контролем витоку і двоступінчастим контролем наповнення резервуара.
  • Система охоронної сигналізації.
  • Система відеоспостереження.
  • Система Online GSM моніторингу всіх параметрів, режимів і стану складу.
  • Автоматична система ідентифікації автотранспорту, яка заснована на безконтактної RFID технології.

   

  РІЗНІ СХЕМИ РОБОТИ З автоматичним паливним складом

  Для зручності наших клієнтів нами було розроблено дві основні схеми співробітництва в галузі встановлення і експлуатації автоматичного паливного складу:

  • забезпечення автопарку паливом через склад (договір поставки палива). При такій схемі роботи клієнт отримує як повне технічне обслуговування паливного складу, так і гарантовано високоякісні паливно-мастильні матеріали;
  • довгострокова оренда. У вартість оренди входять монтажні роботи, проведення технічного супроводу та обслуговування, юридичний супровід.

   

  ЄДИНИЙ ПАКЕТ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ДОКУМЕНТІВ

  Одне з головних переваг використання автоматичного паливного складу - інтеграція звітності з бухгалтерським програмним забезпеченням Вашої компанії. За підсумками місяця Ви отримуєте в найкоротші терміни повний пакет документів, що відображає витрату палива Вашого підприємства. Наприклад, якщо автопарк розраховується за паливо готівкою, компанія не отримує податковий кредит з ПДВ, що могло б бути можливим при використанні автоматичного паливного складу. Абсолютно вся інформація по RFID-мітках систематизується і прораховується електронним способом, що допомагає спростити як бухгалтерський, так і податковий облік по витраті палива і використанню додаткових послуг. За допомогою on-line сервісу Ви і Ваші співробітники можете отримувати звіти про будь-який рух палива і грошових коштів. Це, наприклад, може бути окремий період по конкретному автомобілю або цілий місяць по всьому автопарку.

   

  Цілодобова сервісна підтримка

  При використанні та експлуатації автоматичного паливного складу клієнт отримує цілодобову технічну та інформаційну підтримку за телефоном гарячої лінії 0-800-508-088 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, з мобільних - згідно тарифу оператора мобільного зв'язку).
 • Замовте склад
  далі
  Керування паливним складом

  Вхід до системи управління

  Перейти
  Побудувати зручний
  маршрут