Укр | Рус | Eng
0 800 508 088

Паливні картки

Це можливість заправлятися вигідно і зручно на більш ніж 1700 автозаправних комплексів найбільших мереж України, а також більш ніж 1600 АЗК на території Росії, Білорусі та Польщі

Смарт-карта "SC Formula" дозволяє заправлятися будь-якими видами палива, отримати додаткове сервісне обслуговування і, при цьому, має високий ступінь захисту. Кожен клієнт отримує індивідуальний супровід від висококваліфікованого представника компанії.


ВИГОДА І ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ

Використовуючи смарт-карту "SC Formula", ви не тільки зможете отримувати нафтопродукти на вигідних умовах, але і отримаєте розширену можливість контролювати витрату палива, і, отже, грошових коштів. 

Заправка до повного баку

Зі смарт-картою "SC Formula" можна заправлятися будь-якою кількістю палива з точністю до одного грама (в порівнянні з талонами, які розраховані тільки на конкретний об'єм). Наприклад, якщо в наявності талон на 40 л, а в бак можна залити тільки 25 л? Ось у чому паливні смарт-картки мають перевагу перед талонами. При цьому об'єм бензину, який не вмістився в бак, повертається системою на карту.

Термін дії картки 10 років

Якщо порівнювати паливну карту з магнітною смужкою і смарт-карту "SC Formula", то остання має перевагу в періоді експлуатації - до 10 років (магнітна картка - до 1 року з моменту початку її використання). 

Мікропроцесорні пластикові смарт-карти "SC Formula" (відносно магнітних карт) не так піддаються фізичному впливу (впливу масла, бензину та інших хімікатів, присутності мобільних телефонів та ін.), отже, в руках водія будуть використовуватись набагато довше.

Лімітування смарт карт

Ліміт - практична функція смарт-карти "SC Formula" для тих, хто прагне сформувати свій сімейний бюджет. Для цього достатньо встановити період обслуговування карти в конкретний проміжок часу. Наприклад, можна заблокувати обслуговування картки в неробочі дні або в будні - після 18:00.

На смарт-карті "SC Formula" можна встановлювати обмеження на заправку певними видами палива і максимальний обсяг вибірки ПММ (ліміт) на добу і / або тиждень і / або на місяць, також є можливість установки максимального кількості проведених операцій по конкретній карті в день / тиждень / місяць. Це дозволить забезпечити стовідсотковий контроль і облік витрат палива і додаткових послуг.

цілодобова підтримка та on-line доступ

Для всіх власників карт наша компанія надає цілодобову підтримку за телефоном гарячої лінії 0-800-508-088 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів оператора мобільного зв'язку).

У будь-який момент можна отримати повноцінний звіт про залишок грошових коштів, дату і час, вид та обсяг заправленого палива на сайті нашої компаніїwww.scformula.ua в особистому кабінеті.

on-line смарт-карта «SC Formula»

Ще одне рішення паливних питань наших приватних клієнтів - це on-line карти «SC Formula», які, крім основних функцій, мають ряд переваг.

Досить 5 хвилин для розблокування і блокування картки. Ви можете змінювати ліміт карти, гаманці карти, знаходячись безпосередньо на АЗК. Такий же час потрібен для списання коштів з on-line карти «SC Formula» з моменту останнього її використання.

Якщо виникла необхідність змінити ліміт або розблокувати картку, немає необхідності їхати до нас в офіс. Всі зміни будуть зроблені по Вашій заявці і набудуть чинності протягом 5 хвилин.

Високий ступінь захищеності смарт-карти

«SC Formula» гарантує безпеку платежів, завдяки захисту смарт-карт ПІН-кодом. При втраті або крадіжці картки є можливість її швидкого блокування за допомогою оператора Call-центру. Карта має високий рівень захисту від дублювання інформації і підробки (основна перевага перед картою з магнітною стрічкою).

Смарт-карта виключає будь-яку можливість проведення неврахованих операцій при заправці автотранспорту. Якщо ж карта була втрачена, невикористаний баланс коштів на картці залишається на рахунку клієнта.