Укр | Рус | Eng
0 800 508 088

Паливні картки

Це можливість заправлятися вигідно і зручно на більш ніж 1700 автозаправних комплексів найбільших мереж України, а також більш ніж 2200 АЗК на території Росії, Білорусі та Польщі.

Смарт-карта "SC Formula" дозволяє заправлятися будь-якими видами палива, отримати додаткове сервісне обслуговування і, при цьому, має високий ступінь захисту. Кожен клієнт отримує індивідуальний супровід від висококваліфікованого представника компанії.


ВИГОДА І ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ

Використовуючи смарт-карту "SC Formula", ви не тільки зможете отримувати нафтопродукти для себе і автомобілів компанії на вигідних умовах, але і отримаєте розширену можливість контролювати витрату палива, a в результаті - економію коштів.

Широка мережа обслуговування смарт-карт «SC Formula»

Кількість АЗК, що приймають до обслуговування смарт-карти SC Formula перевищує 1700 АЗК на території України і 2 200 АЗК на території Російської Федерації, Білорусі та Польщі. Практично всі брендові АЗК, що зарекомендували себе як постачальники виключно високоякісного палива з високим рівнем сервісу, обслуговують смарт-карти нашої компанії.

 

Заправка до повного баку

Зі смарт-картою "SC Formula" можна заправлятися будь-якою кількістю палива з точністю до одного грама (в порівнянні з талонами, які розраховані тільки на конкретний об'єм). Наприклад, якщо в наявності талон на 40 л, а в бак можна залити тільки 25 л? Ось у чому паливні смарт-картки мають перевагу перед талонами. При цьому об'єм бензину, який не вмістився в бак, повертається системою на карту.

Термін дії картки 10 років

Якщо порівнювати паливну карту з магнітною смужкою і смарт-карту "SC Formula", то остання має перевагу в періоді експлуатації - до 10 років (магнітна картка - до 1 року з моменту початку її використання).

Мікропроцесорні пластикові смарт-карти "SC Formula" (відносно магнітних карт) не так піддаються фізичному впливу (впливу масла, бензину та інших хімікатів, присутності мобільних телефонів та ін.), отже, в руках водія будуть використовуватись набагато довше.

Залік ПДВ. Єдиний пакет бухгалтерських документів

Одна з головних переваг використання смарт-карт «SC Formula» - інтеграція звітності з бухгалтерським програмним забезпеченням Вашої компанії. За підсумками місяця Ви отримуєте в найкоротші терміни повний пакет документів, що відображає витрату палива Вашого підприємства. Наприклад, якщо автопарк розраховується за паливо готівкою, компанія не отримує податковий кредит з ПДВ, що могло б бути можливим при використанні смарт-карти «SC Formula». Для компаній середнього і великого рівня це значна сума.

Абсолютно вся інформація по картах систематизується і прораховується електронним способом, що допомагає спростити як бухгалтерський, так і податковий облік по витраті палива і використанню додаткових послуг. За допомогою on-line сервісу Ви і Ваші співробітники можете отримувати звіти про будь-який рух палива і грошових коштів. Це, наприклад, може бути окремий період по конкретній карті або цілий місяць по всіх діючих смарт-картках.

Лімітування смарт-карт

Ліміт - практична функція смарт-карти "SC Formula" для тих, хто прагне обмежити використання бюджету компанії в неробочий час. Для цього достатньо встановити період обслуговування карти в конкретний проміжок часу. Наприклад, можна заблокувати обслуговування картки в неробочі дні або в будні - після 18:00.

На смарт-карті "SC Formula" можна встановлювати обмеження на заправку певними видами палива та максимальний обсяг вибірки ПММ (ліміт ) на добу та/або тиждень та/або на місяць, також є можливість установки максимальної кількості проведених операцій по конкретній карті в день/тиждень/місяць. Це дозволить забезпечити стовідсотковий контроль і облік витрат палива і додаткових послуг.

цілодобова підтримка та on-line доступ

Для всіх власників карт наша компанія надає цілодобову підтримку за телефоном гарячої лінії 0-800-508-088 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів оператора мобільного зв'язку).

У будь-який момент можна отримати повноцінний звіт про залишок грошових коштів, дату і час, вид та обсяг заправленого палива на сайті нашої компанії www.scformula.ua.on-line смарт-карта «SC Formula» 

Ще одне рішення паливних питань Вашої компанії - це on-line картки «SC Formula», які, крім основних функцій, мають ряд переваг.

Досить 5 хвилин для розблокування і блокування картки.

Для зміни лімітів, набору гаманців на картці, розблокування картки за PIN-кодом клієнтам нашої компанії більше не потрібно привозити смарт-картку в наш офіс - всі зміни проводяться віддалено за заявкою клієнта, без фактичної наявності смарт-картки, протягом 5 хвилин з моменту проведення операції зміни в офісі нашої компанії.

Списання коштів з рахунку клієнта, що використовує on-line картки «SC Formula» проводиться протягом 5 хвилин з моменту здійснення заправки автомобіля. Таким чином клієнт в поточному режимі може відстежити стан рахунку, що значно зменшує ризики автоматичного блокування смарт-карток і виникнення форс-мажорних ситуацій, коли стан рахунку клієнта змінюється при обробці транзакцій з терміналів в off-line режимі і відбувається автоматичне блокування всіх смарт-карток клієнта.

При використанні on-line картки «SCFormula» наші клієнти отримують додаткові можливості по установці загальних лімітів для всієї компанії в цілому - при необхідності клієнт може обмежити загальне сумарне споживання ПММ за смарт-картками свого підприємства, як у гривнях, так і в літрах за видами палива.

On-line картка «SC Formula» дозволяє встановлювати ліміти як у гривнях, так і в літрах. Таку смарт-картку можна обмежити кількістю спожитого палива в літрах і/або гривнях на добу, місяць і тиждень.

On-line картку «SC Formula» можна заблокувати для обслуговування у визначені дні тижня і час доби (наприклад, on-line карту можна обмежити можливістю здійснення заправки виключно в робочі дні з понеділка по п'ятницю і тільки в робочий час, з 9:00 до 18:00). Кожну карту «SC Formula», що працює в on-line режимі, можна обмежити також кількістю проведених за нею операцій. Так, наприклад, наш клієнт може встановити максимальну кількість списань зі своєї смарт-картки на добу, тиждень або місяць.

Високий ступінь захищеності смарт-картки

«SC Formula» гарантує безпеку платежів завдяки захисту смарт-карток ПІН-кодом. При втраті або крадіжці картки є можливість її швидкого блокування за допомогою оператора Call-центру. Картка має високий рівень захисту від дублювання інформації та підробки (основна перевага перед картою з магнітною стрічкою).

Смарт-картка виключає будь-яку можливість проведення необілковних операцій при заправці автотранспорту. Якщо ж картка була втрачена, невикористаний баланс коштів на картці залишається на рахунку клієнта.

переваги

Керівництво

 • оптимізація витрат
 • планування і контроль бюджету
 • висока безпека
 • цілодобовий on-line доступ до звітів
 • персональний консультант
 • брендові АЗК і якісне паливо

Бухгалтерія

 • безготівковий розрахунок
 • кредит по ПДВ
 • єдиний повний пакет бухгалтерської документації (деталізація за операціями, рахунки-фактури, акти звірок)
 • своєчасна подача звіту
 • інтеграція в бухгалтерське програмне забезпечення
 • автоматичне формування накладних

персонал

 • розгорнута мережа АЗК
 • детальна карта для пошуку АЗК на сайті компанії
 • безпека розрахунків
 • гаряча лінія для вирішення виниклих питань
 • можливість побудови маршруту на нашому сайті з урахуванням побажань водія